середа, 30 жовтня 2013 р.

Проект "Таємниці країни паралелограмів"

Проект для учнів 8 класу при вивченні  навчальної  теми "Чотирикутники".


Предмет дослідження школярів трактується в аспекті засвоєння теоретичного матеріалу теми та практичного його застосування під час розв’язування геометричних задач.
Під час виконання завдань навчального проекту учні набувають практичного досвіду збору, аналізу, узагальнення, систематизації, оцінювання інформації з метою створення власного інтелектуального продукту та його презентації.
Це перший проект учнів 8-го класу з великого мережного проекту «Вивчаємо математику разом», головним девізом якого є: «Навчання через спілкування».
Робота проводиться на платформі програми Щоденник.ua . У закладці класу Файли розміщується папка «Вивчаємо математику разом», а в ній папка «Чотирикутники», де учні розміщують матеріали свого проекту та мають змогу (усі учні) з ними знайомитися та залишати свої коментарі.
При цьому середовище програми Щоденник.ua фіксує авторів матеріалів за їх логіками та час подачі матеріалів.
Матеріали подаються заздалегідь, щоб учитель мав змогу з ними ознайомитися та написати коментар авторам.
Учні презентували роботу чотирьох груп з вивчення властивостей певного виду чотирикутників, розгляду основних базових задач цього виду та подачі матеріалу у вигляді презентації та текстового документа з базовими задачами.Wiki сторінка проекту

Завантажити відповідні матеріали можна за наступними гіперпосиланнями:Немає коментарів:

Дописати коментар